T-Mobile

LIFE IS FOR SHARING.


Poczta głosowa za granicą

Przekierowania do Poczty głosowej są bezpłatne w roamingu w krajach Unii Europejskiej. Bezpłatne przekierowanie połączeń do Poczty głosowej nie dotyczy sytuacji, kiedy korzystasz z sieci zagranicznego operatora w roamingu poza Unią Europejską.

Przed wyjazdem za granicę sprawdź w menu swojego telefonu status przekierowań na Pocztę głosową
Pamiętaj, że w przypadku warunkowego przekierowania połączeń (gdy telefon jest zajęty, nie odpowiada lub jest poza zasięgiem) połączenie przychodzące jest przesyłane automatycznie do kraju Twojego pobytu i dopiero jeżeli nie zostanie podjęte, wróci do Polski Oznacza to dodatkowe koszty jeśli przebywasz w roamingu poza Unią Europejską. Płacisz za przeniesienie połączenia za granicę i jego ponowne przekazanie do Polski.

Jeśli chcesz, możesz w dowolnym momencie czasowo zawiesić przekierowanie połączeń na Pocztę głosową, wybierając na klawiaturze swojego telefonu kod #002# i zatwierdzając go w taki sam sposób, w jaki zatwierdzasz numer, gdy chcesz zadzwonić (w większości telefonów jest to klawisz z zieloną słuchawką)
W ciągu krótkiego czasu uzyskasz potwierdzenie zawieszenia przekierowań

W celu ponownej aktywacji przekierowania połączeń na Pocztę głosową (po powrocie z zagranicy), wybierz na klawiaturze swojego telefonu kod *002# i zatwierdź go w taki sam sposób, w jaki zatwierdzasz numer, gdy chcesz zadzwonić (w większości telefonów jest to klawisz z zieloną słuchawką)
W ciągu krótkiego czasu uzyskasz potwierdzenie ponownej aktywacji przekierowań.

W przypadku odsłuchiwania poczty głosowej za granicą możesz zostać poproszony o podanie hasła. Jeśli zapomnisz, jakie masz hasło dostępu lub błędnie je wpiszesz możesz wysłać SMSa na numer 602950 z nowym 4-cyfrowym hasłem, zgodnie ze wzorem xxxx, np. 1839


wróć